Kávovary s mlynčekom – kedy (NIE) SÚ NAJLEPŠIE !?

Milovníci kávy a baristi – odborníci na prípravu kávy v tom majú jasno. Ak obľbujete zalievaného “Turka”, instatnú kávu alebo kapsulové kávovary, rozhodne nerobíte dobre. Chuť kávy nie je aká má byť, navyše sú väčšou záťažou na naše trávenie, žalúdok aj srdce.

Prečo kávovar s mlynčekom

Ak kávovar s mlynčekom, tak práve automatický kávovar patrí k tým, ktoré odporúčajú baristi, aj ďalší oborníci na prípravu kávy. Výsledok veľkého testu kávovarov na stránkach Kávičkuj.sk to len potvrdzuje. Ak si vyberáte zvlášt kávovar a mlynček, pamätajte na to, že káva by mala byť ideálne rozomletá tesne pred prípravou kávy.

Ako ušetriť čo najviac

Podobne ako pri oblečení, aj tu viete ušetriť v takzvanom “outlete”. Jedná sa o modely kávovarov, ktoré sa dopredávajú, budú čoskoro nahradené novšími, vďaka čomu ich môžete kúpiť lacnejšie.

Ušetriť viete aj pri nových modeloch. Výhodné sú rôzne akcie, špeciálne ponuky a zľavové kódy. Tisíce ich nájdete na rovnomenných stránkach zlavove-kody.sk, prípadne zlavove.sk. Vďaka týmto webom nesmeškáte ani žiadnu výhodnú akciu, výpredaje alebo ďalšie zľavy k online nákupom.