Minibager: výkonný pomocník pre každú stavbu

Minibagre sú zariadením, ktoré využije každá stavebná firma. Minibagre majú množstvo praktických výhod. Je ich možné využiť pre široké spektrum projektov.

Kompaktné minibagre a ich základné výhody

  • Jednoduchá preprava na miesto použitia a menšie nároky na skladovanie.
  • Manévrovanie aj v obmedzených priestoroch.
  • Zvýšená efektivita vykonanej práce.
  • Nenáročné na obsluhu. Nenáročné zaškolenie rýchlo a bez zbytočných nákladov.
  • Nízka spotreba paliva a znížené prevádzkové náklady.

Lacne-minibagre.sk sú špecializovaný portál na predaj značkových minibagrov od overených výrobcov. Získajte kvalitný minibager so zárukou!

Minibagre si v stavebníctve rýchlo našli uplatnenie. Znižujú náklady a pomáhajú rýchlejšie realizovať stavebné práce. Minibagre sú čoraz viac žiadané, pretože majú vysoký výkon a vynikajú spoľahlivosťou. Fungovanie minibagrov je pritom rovnaké ako u veľkých rýpadiel.

Minibager je ľahší a má gumené pásy. Gumené pásy znižujú riziko poškodenia povrchu na ktorom sa pracuje. 

Minibager Sphinx MPT-82-1500-P+

Minibager Sphinx je dobrou voľbou pre tých, čo hľadajú nezničiteľného pomocníka na stavbu. Minibager Sphinx je možné kombinovať s inými prídavnými zariadeniami.

Je možné využívať všetky výhody ako má veľký bager: je vhodný na demolačné práce, zhutňovanie, zdvihánie a na práce pri príprave staveniska.

Spoľahnite sa na najlepší výkon, vysokú bezpečnosť a spoľahlivosť za akýchkoľvek okolností.

Minibager Sphinx MPT-82-1500-P+ je prvou voľbou pre stavebné firmy, ktoré chcú konkurovať pri získavaní zákazok nižšou cenou a lepšou kvalitou!