Morská lufa pre vašu krásnu pleť

Morská lufa pochádza z rastliny a nie z morských tvorov. Morskú lufu produkujú vlastne veľké tekvice, ktoré po úprave a sušení zanechajú charakteristický abrazívny tvar.

Morská lufa slúži na čistenie pleti a vďaka spomínanému abrazívnemu tvaru pomáha lepšie odlupovať odumretú pokožku a zanecháva za sebou zdravú, silnú a sviežu pokožku. Na rozdiel od umelých abrazívnych hubiek a špongií je morská lufa bezpečná aj pre citlivú pokožku. Lufa udržiava vašu pokožku v dobrej kondícii aj tým, že odstraňuje škodlivé baktérie z malých pórov.

 

Volo.sk prináša na náš trh kvalitnú a originálnu morskú lufu. Vyberte si z ponuky, ktorá je určená nielen ženám, mužom ale aj deťom a všetkým, čo túžia po zdravej a krásnej pleti.

Vaša stará hubka je živnou pôdou pre nebezpečné baktérie. Vymeňte navždy vašu starú hubku za prírodný a ekologický produkt, ktorý sa starostlivo postará o vašu pleť. Lufa je vyrobená z prírodného materiálu a je to skvelá čistiaca pomôcka.

Ak budete používať lufu v kombinácii s prírodnými mydlami, dosiahnete najlepšie výsledky. Odmenou bude zdravá pleť. Pri čistení lufou vlastne vykonávate peeling

Jadranská lufa je po stáročia známa svoju kvalitou. Aj vďaka jedinečným klimatickým podmienkam, má práve jadranská lufa hustú štruktúru. Pri sprchovaní a kúpaní tak získate hustú penu. Získate tiež jemnejšiu pokožku, pretože lufa dokonale odstráni odumretú pokožku.

Svieža a žiariaca pleť je presne to, po čom túžite. Získajte krásnu pleť jednoducho. Pravidelným používaním lufy dosiahnete skvelé výsledky. Nemusíte už viac používať drahé krémy, lufa je riešenie pre zdravú pleť.