optický internet humenné

Optický internet: ideálne riešenia pre firmy

Optický internet prináša revolúciu v prenose dát aj do Humenného. Skytel optický internet poskytuje rýchly a bezpečný prenos dát. Optický internet však prináša aj lepšiu kvalitu internetového pripojenia.

Optický internet využíva na prenos informácií svetelné impulzy namiesto elektrických  impulzov, čím poskytuje niekoľkonásobne väčšiu šírku pásma ako tradičné elektrické systémy. Kábel z optických vlákien je chránený tak, aby bol odolný voči drsným podmienkam.

Výhody optického internetu pre firmy v Humennom

Ak vaša firma používa cloudové riešenia, VoIP telefóniu, IP telefóniu , instant messaging, prácu z domu atď. iba optická sieť môže zaručiť spoľahlivosť a efektivitu.

Optické vlákno s garantovanou rýchlosťou vám umožní ťažiť z konštantného a lineárneho pripojenia, bez útlmu signálu. Budete môcť odosielať a prijímať súbory bez problémov, rovnakou rýchlosťou.

Firmy dnes vyžadujú veľké množstvo dátových prenosov z intenzívneho využívania cloudových a webových aplikácií. Šírka pásma je výrazne vyššia s optickým internetom, takže nároky na sieť neznižujú šírku pásma. A používanie webových aplikácií zaberie len zlomok času ako predtým.

Optika je adaptabilná technológia, ktorá dokáže prispôsobiť viacero zariadení súčasne používaným, ako aj budúce inovácie.

Kábel z optických vlákien je jedným z najefektívnejších spôsobov, ako okamžite zvýšiť úroveň zabezpečenia internetu. Je ľahké identifikovať poškodené káble, pretože vyžarujú svetlo z prenosov. Jediný skutočný spôsob, ako hacknúť kábel z optických vlákien, je prerezať ho, čo vedie k značnej strate signálu.