Vyberte si správny záhradný plynový žiarič

Hľadáte spôsob, ako predĺžiť príjemný pobyt na záhrade, alebo terase? Hľadali sme pre vás najlepší záhradný plynový žiarič, ktorý vám umožní zostať vonku tak dlho, ako chcete, bez ohľadu  na počasie.

Najmä na jeseň a na jar je počasie nestabilné. Slnečný deň, grilovanie a leňošenie v záhrade sa môže rýchlo zmeniť na večer, kedy budete schúlený v hromade diek. To však neznamená, že by ste sa mali ponáhľať do tepla  svojej obývačky. Terasový plynový ohrievač vám zaistí, že si budete môcť užiť noc vonku a pritom zostať v pohodlní.

Ktorý ohrievač je najzelenší?

Žiadny ohrievač terasy nie je úplne zelený – najekologickejším spôsobom, ako zostať v teple, je samozrejme nosiť sveter. Ale ak ste sa rozhodnete pre záhradný plynový žiarič, existujú ekologické riešenia.

Podľa odborníkov sú plynové ohrievače ďaleko od najzelenšej alternatívy. Sú efektívne a náklady na prevádzku sú mimoriadne nízke.

Plynové záhradné ohrievače

Plynový záhradný žiarič má skutočne nízke prevádzkové náklady. Výhodou je aj to, že ho môžete jednoducho premiestniť práve tam, kde ho potrebujete.

Záhradný plynový žiarič Enders WOOD

Enders Wood záhradný žiarič je navrhnutý tak, aby bol nenápadný , je ideálny pre záhradné párty, alebo dlhé noci strávené na terase. Infračervené kúrenie ho robí tichým, bezpečným a efektívnym. Rýchlo sa zahreje ihneď po jeho zapnutý.

Tento plynový žiarič je veľmi obľúbený. Vďaka svojmu dizajnu jednoducho zapadne do vášho dizajnu. Obľúbite si ho aj pre jeho nenáročnú obsluhu a prevádzku.

Váš nový záhradný plynový žiarič Enders Wood vám prináša internetový obchod profi-ohrievace.sk