Využitie uhlovej brúsky

Čo je to uhlová brúska

Uhlové brúsky sú univerzálnym náradím, ktorý používa takmer každý remeselník či údržbár. Využijete ich pri rôznych prácach v dielni. Aby vám uhlová brúska spoľahlivo slúžila, vyberte si takú, ktorá bude spoľahlivo slúžiť pri každodenných úlohách.

Jednoducho povedané, uhlová brúska je ručné elektrické náradie s rotujúcim diskom, ktorý sa používa hlavne na brúsenie a leštenie. Názov pochádza z konštrukcie týchto nástrojov, pretože majú rezaciu hlavu, ktorá je umiestnená v uhle vzhľadom na hnací hriadeľ.

Uhlové brúsky sa dodávajú v rôznych tvaroch a veľkostiach. Obľúbené sú uhlové brúsky Milwaukee pretože pracujú spoľahlivo a sú určené na široké spektrum prác.

Milwaukee AG 800-125E uhlová brúska

Milwaukee je známy svojimi inovatívnymi výrobkami. vasenaradie.sk ponúka  Milwaukee už roky.

Výhody tejto uhlovej brúsky spočívajú v tenkom a kompaktnom dizajne. Brúska ma dobrú priľnavosť. Funkcia relé zabraňuje náhodnému bootovaniu automaticky po výpadku napájania. Mäkký štart pre presnú naštartovanie prevodovky s vysokou životnosťou.
Vetracie otvory chránia chladiacu hlavu.
Uhlová brúska Milwaukee AG 800-125E  je náradie s prvotriednym motorom s výkonom 800 W, malé rozmery umožňujú pohodlnú prácu so zariadením. Milwaukee AG 800-125E má plochú hlavu, ktorá výrazne zlepšuje viditeľnosť obrobku a zaisťuje pohodlnejšiu prácu v stiesnených priestoroch.