Aktuálne noviny zo sveta kryto noviniek

Internetový portál okrypte.sk vám prináša najnovšie informácie zo sveta kryptomien. Zistite aktuálne trendy a vývoj Bitcoinu, Ethreum a mnohých iných kryptomien.

Kryptomeny

Kryptomena je digitálna verzia peňazí, ktorá má formu virtuálnych tokenov alebo mincí. Môžete ho použiť na nákup alebo predaj položiek od ľudí alebo spoločností, ktoré prijímajú takéto platby.

Bitcoin

Bitcoin je typ digitálneho tokenu, ktorý je možné posielať elektronicky prostredníctvom decentralizovanej digitálnej platobnej siete. Bitcoiny je možné posielať od človeka k človeku kdekoľvek na svete; Bitcoin bol skutočne pôvodne určený na použitie ako bezpečný elektronický hotovostný a platobný systém.

Ethreum

Ethereum je jedna z najobľúbenejších kryptomien. V mnohých ohľadoch Ethereum prekonáva popularitu a funkčnosť Bitcoinu.

Blockchain

Či už sa zaujímate o kariéru vývojára blockchainu, alebo len chcete držať krok s najnovšími trendmi v technológiách. Zistite, prečo je to Blockchain a prečo je dôležitá, vám pomôže začať správne investovať.

Metaverse

Najbežnejšie koncepcie Metaverse pochádzajú zo sci-fi. Tu je Metaverse typicky vykreslený ako druh digitálneho „zastrčeného“ internetu – prejav skutočnej reality,

Nft

NFT je skratka pre nezastupiteľný token. Nezastupiteľný je ekonomický výraz, ktorý by ste mohli použiť na opísanie vecí, ako je váš nábytok, súbor piesne alebo váš počítač. Tieto veci nie sú zameniteľné za iné položky, pretože majú jedinečné vlastnosti.

Krypto novinky

Sledovať krypto novinky vám umožní sledovať aktuálne trendy, kam smerujú aktivity finančných investorov.