Dokonalá svadba

Ach, áno. Dokonalá svadba! To je sen každého páru. Aby bol celý priebeh svadby romantický, aby bol priebeh správny a nálada dokonalá… e to pomerne náročná úloha.

Spojenie dvoch ľudí je krásne. A dokonale krásna by mala byť aj svadba. JE to udalosť, na ktorú budú všetci spomínať a budú si ju dlho pamätať.

Čo by ste mali urobiť pre perfektnú svadbu?

Pri plánovaní svadby sa určite budete pýtať svojich priateľov a známych, čo všetko by mala zahriať dokonalá svadba. Určite sa budete inšpirovať aj nápadmi, ktoré nájdete na internete. Zaiste si všimnete, že najviac pozitívnych ohlasov mali svadby, ktoré viedol starejší.

Starejší svojim spôsobom uvádza a vedie svadbu. Od príchodu ženícha a nevesty, víta rodičov a  svadobčanov. Jeho úloha počas svadobného dňa je náročná, a veľmi dôležitá zároveň. Správny starejší sa stará o hladký priebeh svadby, o dobrú náladu a sleduje dodržiavanie tradícii a zvykov podľa vopred dohodnutého harmonogramu. Dokonalá svadba potrebuje perfektný priebeh a o to sa postará starejší.

 

Krásna svadba vychádza z krásnych tradícii a rešpektu k miestnym zvykom a tradíciám.

 

Chcete si aj vy naplánovať dokonalú svadbu? Čaká vás množstvo povinností – tých nevyhnutných, ale aj tých príjemných. Určite túžite po tom, aby bol priebeh čo „najhladší“. Výber miesta konania, výber fotografa, cateringu je samozrejme, na vás. Avšak, ak chcete aby samotný priebeh svadby bol správny a nálada vynikajúca, o to sa postará starejší.

Vyberte si najlepšieho starejšieho

Z mnohých referencií na internete ste sa určite aj vy dočítali o Pánovi Starejšom – Ivanovi Bagľašovi.  Pán Starejší Ivan Baglaš má bohaté skúsenosti z mnohých svadieb, dokonca aj zahraničných. Pozitívne recenzie od množstva spokojných mladomanželov a svadobčanov sú určite zárukou, že aj priebeh vašej svadby bude dokonalý.