Jarný wellness pobyt na Štrbskom Plese

Krátke výlety na hory sa tešia neustále rastúcej obľube. Pobyty na horách sa spájajú s aktívnym relaxom. Ale čoraz viac ľudí túži aj po dovolenke spojenej s wellness. Aké sú výhody spojenia oddychu na horách s wellness?

Žijeme v čoraz stresujúcejšom svete a veľa ľudí hľadá na dovolenke niečo viac, ako len zmenu prostredia. Štrbské Pleso je jedným z najvyhľadávanejších horských centier. Štrbské Pleso ponúka náročným klientom dokonalé prostredie pre oddych s atraktívnymi voľnočasovými aktivitami. V zimnom období si môžete vychutnať obľúbené zjazdovky a rôzne adrenalínové aktivity.

Ale jarné obdobie je v Tatrách famózne. Končiare sú ešte stále zahalené snehom, ale vy si už nižšie môžete vychutnávať aktívnu turistiku a mnoho iného.

Určite vás poteší luxusné ubytovanie, ktoré musí splniť náročné kritéria a možnosť úniku z hektické pracovného života.

Jarné obdobie je ideálne, aby ste načerpali silu a energiu v spojení s aktívnym wellness. Jarný detox organizmu a revitalizácia tela je dôležitá pre každého. Hotel, učupený pod majestátnymi horskými štítmi bude pre vás miesto, kde načerpáte energiu.

Hotel Borovica je známy pre svoj úžasný wellness. 4* hotel Borovica je situovaný v nádhernom prostredí, ktoré je tak vyhľadávané!

Existujú rôzne relaxačné a wellness pobyty. Ale výber toho najlepšie nájdete práve v pokojnom a atraktívnom ubytovaní Borovica. Hotel je vhodný pre jednotlivcov, páry ale aj aktívne rodinky s deťmi.

Wellness pobyty v Hotely Borovica sú ideálnou destináciou, kde si oddýchnete od pracovných telefonátov a pracovného zhonu.