Rybí kolagén: zdravie dostupné pre všetkých

Rybí kolagén sa stal vyhľadávaným pre svoje zdraviu prospešné benefity. Rybí kolagén je rovnakom vhodný pre vašu krásu.

Rybí kolágen, a to potvrdzujú výskumy, podporuje optimálne regulovanie hmotnosti, udržiava zdravé svalstvo, podporuje funkciu kĺbov a zdravie kostí. Rybí kolagén podporuje rast vlasov, nechtov a podporuje funkciu kože. Netreba opomenúť podporu funkcie sliznice tráviaceho traktu.

Objavte benefity rybieho kolagénu aj vy!

Morský kolagén je čistá forma hypoalergénneho proteínu – má ľahké trávenie a vstrebávanie. Morský kolagén je veľmi podobný kolagénu, ktorý už máte vo svojom tele. Kolagén je látka, ktorá poskytuje pružnosť a spája všetko dohromady. Potom, čo sa získa z rýb, prechádza procesom enzymatickej hydrolýzy, aby sa premenil na správnu, pre telo využiteľnú formu.

Doprajte kĺbom a svalom správnu výživu a pleti pružnosť

Kolagén je jedným z primárnych proteínov v našom kĺbovom spojivovom tkanive. Strata kolagénu je jedným z bežných dôvodov bolesti kĺbov. Rybí kolagén tiež podporuje rast kostí a ich rýchlejšie hojenie. Kolagén zároveň vypĺňa pleť a jeho nedostatok je dôvodom vzniku vrások a straty elasticity pokožky.

Ideálny pre aktívnych športovcov

Optimálny príjem bielkovín v strave má okrem iných výhod priaznivý vplyv na reguláciu hmotnosti, svalovú hmotu, obnovu svalov a imunitné funkcie . Pre tých, ktorí potrebujú maximalizovať športový výkon, pomáha kolagén budovať svalovú hmotu a zlepšuje ich výkon pri cvičení a regeneráciu. Morský kolagén je čistý proteín bez tuku alebo sacharidov, ktoré by znižovali  jeho účinok.

Rybí kolagén od bionutrian.com je obzvlášť obľúbenou voľbou pre tých, čo vyhľadávajú 100% prírodné produkty.