Limitovaná ochranná edícia PocketBook Basic Touch 2

Safe & safe edícia klasickej čítačky kníh PocketBook Basic Touch 2 obsahuje komfortné ochranné slim puzdro, ktoré je pevne spojené s čítačkou.

Čítačka je vybavená 6 palcovým E Ink Carta ™ displejom a Wi-Fi modulom a patrí medzi najpredávanejšie modely naprieč celou Európou. Ponúka maximálnu voľnosť vo voľbe elektronického obsahu, podporuje 18 textových a 4 obrázkové formáty bez nutnosti konverzie. Predinštalované služby Dropbox, Send-to-PocketBook a PocketBook Sync umožňujú jednoduché a rýchle doručenie e-kníh do vášho zariadenia bez nutnosti pripojenia k PC. Do čítačky sa zmestia tisíce elektronických kníh, pretože má 8 GB vnútorná pamäť, rozšíriteľnú microSD kartou o ďalších až 32 GB.

Save & Safe pre väčšiu slobodu čítania

Hlavné vlastností novej špeciálnej edície PocketBook Basic Touch 2 je skutočnosť, že čítačka je pevne prepojená s ochranným puzdrom – ďalšie puzdro už teda na ochranu vášho zariadenia nepotrebujete. Tí, ktorí prenášajú svoju čítačku v taške alebo batohu, sa už nemusia strachovať o jej bezpečnosť. Vďaka puzdru je neustále chránená, aj keď leží napríklad hneď vedľa kľúčov, ceruziek alebo iných tvrdých objektov.

Čistá elegancia a spoľahlivá ochrana

Elegantné čierne ochranné puzdro je vyrobené z pevného a ľahkého syntetického materiálu. Jeho štruktúra je príjemne mäkká, potiahnutá ochrannou vrstvou, ktorá zabraňuje poškrabaniu zadnej časti. Vnútro je vyrobený za zamatového, prach odpudzujúceho mikrovlákna. Čítačka je veľmi ľahká, spoločne s puzdrom váži len 230 gramov. Prednú časť ochranného krytu možno úplne preklopiť na zadnú stranu zariadenia. To umožňuje užívateľovi pohodlne držať zariadenie jednou rukou.

Užite si kombináciu čisté elegancie a spoľahlivej ochrany s novou edíciou Save & Save PocketBook Basic Touch 2.