Taxi Poprad: rýchlo, lacno a spoľahlivo

Existuje skutočne veľa príležitostí, kedy potrebujete využiť taxi službu. Ak ste z Popradu a okolia zaiste poznáte Taxi Poprad. Je to najobľúbenejšia taxislužba v Poprade okolí.

Prečo si vybrať Taxi Poprad

Taxi Poprad je k dispozícii aj všetkým, čo s radosťou prichádzajú do Tatier za oddychom a relaxom. Odvoz z Popradu do všetkých obľúbených turistických lokalít prostredníctvom Taxi Poprad je rýchly, spoľahlivý a bezpečný.

Taxi Poprad si môžete objednať vopred, ale aj v prípade, ak sa rozhodnete využiť taxi na poslednú chvíľu, môžete si byť istý, že niektoré auto bude dostupné. Taxi Poprad ma k dispozícii flotilu 35 automobilov a rovnaký počet šoférov, ktorí sú pripravený odviezť vás kedykoľvek a kamkoľvek potrebujete.

Samozrejmosťou je letiskový transfer na všetky letiská. Taxi Poprad a Taxi Vysoké Tatry vás odvezie aj ďalej, na akékoľvek miesto potrebujete. Pre cenu kontaktujte dispečing.

Taxi Poprad má dlhoročné skúsenosti – už od 1.1.2018 sa môžete spoľahnúť na lojalitu, diskrétnosť a presnosť.

Taxi Poprad poskytuje komplexné služby. Využiť môžete aj donášku, obľúbená služba je drink taxi a pre firmy je možnosť prepravy na faktúru.

Firmy a spoločnosti môžu využiť prenájom reklamných plôch na vozidle. To je ideálne na promovanie rôznych služieb a voľnočasových aktivít v Poprade a Vysokých Tatrách. Naše vozidlá sú neustále v pohybe a denne vašu reklamu uvidia tisíce ľudí.

Kvalitné služby pre všetkých

Taxi Poprad poskytuje kvalitné služby pre všetkých používateľov. O kvalite svedčia nespočetné recenzie a najmä lojalita klientov. Pre všetkých Popradčanov a návštevníkov mesta je pri preprave voľba jasná – Taxi Poprad – nonstop.