Vyberte si kvetinové šaty

Kvetinové šaty sú veľmi obľúbenou voľbou najmä na jar a počas celého leta. Letné šaty prinášajú svieži vzhľad, sú navrhnuté tak, aby boli voľné a pohodlné. Kvetinové šaty prinášajú eleganciu a pocit voľnosti. Sú to tiež šaty, ktoré umocnia vašu ženskosť.

Kvetinové šaty môžete jednoducho kombinovať s inými módnymi doplnkami. Aj preto sa svieže kvetinové šaty dobre nosia.

Kvetinové vzory sú hektické a plné farieb. Ktorú farbu je najlepšie vytiahnuť? Ako si vytvarujete vlasy a vyberiete topánky alebo doplnky? Prinášame vám niekoľko praktický nápadov.

Ako si vybrať pekné kvetinové šaty

Kvetinové šaty sú obľúbené. Vybrať si môžete šaty s potlačou, kde sú kvety veľké alebo malé, sú rozmiestnené blízko seba, alebo ich je len niekoľko. Výber je skutočne nekonečný.

Zvážte, že sú väčšie kvety lichotivejšie pre drobné typy tela. Neodporúčame nadmerne veľké kvetinové vzory pre urastené ženy, pretože tie môžu pridať pár kilogramov k vašej siluete. Menšie kvety a kvetinové vzory dávajú viac solídneho farebného dojmu a pracujú v priemere tvarovanejším tvarom tela.

Ak je váš typ tela štíhly, zvážte výber väčších kvetinových vzorov a menších vzorov.

Bez ohľadu na to, či vyberiete veľké alebo malé kvetinové šaty, to, s čím ich spárujete, je pre váš vzhľad rozhodujúce. Kvetinové šaty, ktoré majú všadeprítomný kvetinový motív, ktorý sa rovnomerne šíri po tkanine, sa musia spárovať s neutrálnymi farbami.

Neutrálne farby, ako sú čierne, béžové, biele, nahé a strieborné doplnky.  Od topánok, šperkov až po tašku by ste mali zvážiť tieto neutrálne farby. Pridanie strihu neutrálnych odtieňov zaisťuje vyváženosť kvetinovej potlače a súlad s vaším štýlom.