Výhody sekčných garážových brán

Sekčné garážové brány sú najobľúbenejší typ garážových brán. Najpredávanejšie garážové brány ponúkajú viacero výhod, ktoré si obľúbite aj vy.

Získate viac informácii o sekčných garážových bránach ETILA a ich výhodách aj pre vás!

Sekčné brány zaberajú približne rovnaké množstvo vnútorného garážového priestoru, ako štandardné výklopné brány, ale oproti menej inovatívnym modelom majú množstvo výhod. Sekčné brány nevyžadujú priestor mimo garáže. Otvárajú a zatvárajú sa vertikálne, takže priestor okolo dverí je ľahko prístupný a použiteľný pre každého.

Základný dizajn obsahuje niekoľko panelov, ktoré po zatvorení spojené a opticky tvoria jeden súvislý celok. Tieto panely sú vybavené kolieskami, ktoré umožňujú, aby sa každý jednotlivý panel pri otváraní garážovej brány ohýbal z vertikálnej do horizontálnej. Panely sú vedené kovovými dráhami, ktoré vedú panely do vodorovnej polohy. Vďaka ním sú panely po úplnom otvorení umiestnené pod stropom.

Pri otváraní a zatváraní sú tiché a poskytujú viac bezpečnosti v porovnaní s inými typmi brán, najmä výklopnými. Výhodou je, že len mierne prekrývajú otvor, aby sa panely mohli pohybovať po vodiacich lištách. To umožní silné uzamknutie na zadnej strane panelov.

Sekcionálne garážové brány ponúkajú bezkonkurenčnú izoláciu, pretože sú vyrobené z hrubých sendvičových panelov.  Panel má hrúbku až 42 mm a je vyplnení PU penou. Kvalitu garantuje Slovenský výrobca, ktorý používa len kvalitné materiály.

Sekcionálne garážové brány si môžete vybrať zo širokej škály štýlov a farebných možností. Aj ich vzhľad je lákavou a atraktívnou voľbou. Veľkosti je možné individuálne prispôsobiť vašim požiadavkám, vďaka výrobe na mieru.  

Vyberte si nové sekčné brány ETILA a ušetrite stovky eur za montáž, ktorú zvládne naozaj každý.

Výhody sekčných brán ETILA

– Najlepšia cena pri nákupe v eshope.

– Slovenský výrobok s overenou kvalitou

– Jednoduché zameranie a montáž. Návody máte k dispozícii ešte pred nákupom. Montáž hravo zvládne každý, čím ušetríte.