Využite naše čistiace služby

Potrebujete poriadne upratať kancelárie, vyčistiť výrobnú halu alebo sklad, umyť výklady, či  vydezinfikovať celý priestor? Pre nás nie je nič problém.

Efektívne služby dnes ponúka mnoho upratovacích spoločností. Avšak tá naša poskytuje nielen dokonalý výsledný efekt služieb, ale aj bezproblémový priebeh všetkých činností.

Kto sme?

Sme upratovacia firma SKcleaning, ktorá vám od roku 2004 ponúka komplexné upratovacie služby v Bratislave a okolí. Naše služby okrem firiem, môžu využiť aj súkromné osoby.

Prečo si vybrať práve nás?

1. Starostlivosť o kontakt s klientom

Prvou a najdôležitejšou vecou, na ktorú je potrebné dbať, je zverejnenie kontaktných údajov spoločnosti a všetkých relevantných informácií. Naša upratovacia spoločnosť si váži vzťah s klientom a zabezpečuje dobrý kontakt a ponúka prehľadný cenník. Cenovú ponuku Vám radi aj vypracujeme podľa zvolených požiadaviek.

2. Flexibilné podmienky

Poskytujeme služby kedykoľvek. To je dôležité pre pravidelné aj intervenčné opatrenia. Cez našu stránku si môžete objednať upratovacie služby šité na mieru – vy sami rozhodujete, kedy vám budú naše služby poskytované.

3. Dochvíľnosť

Nebudeme sa s vami hádať a meniť určený dátum dokončenia úlohy. Realizácia zákazky v dohodnutom termíne a čase poukazuje na našu profesionalitu a starostlivosť o vzťah s klientom. Môžete nám dôverovať.

4. Naše skúsenosti

Aj keď sa môže zdať,  vysávanie alebo utieranie podlahy je jednoduchá záležitosť, vyžaduje znalosť vlastností materiálov – ako je nábytok či textílie, podlahy. Naši skúsení zamestnanci vedia prispôsobiť chemikálie konkrétnym povrchom –  tak, aby nielen vyčistili, ale aj posilnili ich odolnosť voči nečistotám.

5. Rozmanitosť služieb

Ako sa ešte presvedčiť, že sme skutoční profesionáli? Skontrolujte si naše ponuky z hľadiska komplexnosti služieb . Nevykonávame len základné činnosti, ideme oveľa ďalej. Môžete si byť istí, že ak si objednáte napríklad periodické upratovanie kancelárií , upratovacia služba zakaždým odstráni prach z nábytku, umyje podlahy, zaleje kvety či vydezinfikuje sociálne priestory. Jednoducho, nechajte to na nás!

6. Niečo navyše

Naše služby poskytujeme v rámci Bratislavy a jej okolí. Náš tím tvoria výhradne zaučení pracovníci, ktorí používajú profesionálne a najlepšie čistiace prostriedky a v neposlednom rade, naša firma je poistená proti neúmyselným škodám. Skúste to s nami!