Ako vyberať koberce

akustika

So vzostupom moderných otvorených priestorov pre bývanie a kancelárie je akustika v priestore dôležitou úlohou pri vytváraní skúseností v izbe. Zvuková projekcia a ozvena sú ovplyvnené podlahami, či už hudbou alebo ozvenou miestnosti – našťastie koberec môže zlepšiť premietanie vašej hudby pri odstraňovaní negatívneho prostredia.

 

Koberec umožňuje správny tok hluku správnym spôsobom. Zatiaľ čo tvrdé podlahové doplnky môžu mať estetický vzhľad, zväzok predmetov, oškrabanie stoličiek a neustály zvuk krokov môže pridať neželaný priestor do vášho priestoru a odobrať sa od požadovaného prostredia.

 

estetika

Moderné koberce ponúkajú množstvo farieb, textúr, pilót a tónu, ktoré vyhovujú všetkým priestorom. Od modernej, vysokej dopravnej plochy až po intímne priestory hľadajúce luxus a komfort, naša ponuka komerčných kobercov a obytných kobercov má niečo, čo vyhovuje vašim potrebám. Na rozdiel od mnohých možností tvrdých podlahových krytín môže koberec poskytnúť takmer nekonečné možnosti a skombinovať to s jemným zážitkom, ktorý dokáže zmeniť priestor na niečo nezabudnuteľné pre dotyk i zrak.

Energia a životné prostredie ideálne

Na rozdiel od presvedčenia, koberce skutočne pomáhajú pri odstraňovaní vzduchu, pretože zachytávajú prachové častice, prchavé organické zlúčeniny (VOC) a alergény, odkiaľ môžu byť jednoducho odstránené vysávaním.

 

Čistenie koberca alebo koberca je jednoduché, s pravidelným vysávaním, ktoré zaisťuje, že váš koberec zostane krásny a vyžaduje len občas hlboké očistenie. Na rozdiel od tvrdých podlahových doplnkov sa prach nezobrazuje a nie je žiadne riziko poškriabania alebo údržby, ako je napríklad leštenie alebo opätovné pokovovanie. Pre sprievodcu škvrnami a značkami kliknite sem.