Nakupujte rozumne

Fakt: Táto sezóna je drahá. Neexistuje žiadna obava, že bez ohľadu na to, aké opatrné ste so svojimi peniazmi, budete pravdepodobne stráviť viac, než ste očakávali. Od nákupu núdzového občerstvenia na letisku, keď sa váš let odďaľuje navždy až po sviatočné stretnutia s povinným darom bielych slonov, ktorý musíte priviesť na vašu kanceláriu, náklady sa zvýšia. Ale akonáhle to prijmete, je jednoduchšie nájsť spôsob, ako vážne znížiť náklady.
Hovorili sme s odborníkmi, aby si vypočuli svoje tipy na to, ako si vyzdvihnúť darčeky za menej ako 5 dolárov, ako máte slávnostnú dovolenkovú párty, ktorú nebudete platiť až do januára a ako sa vyhnúť tomu, pokušenie robiť nejaké “jeden pre vás, jeden pre mňa” nákupu. Prejdite kliknutím na nejaké vážne stratégie šetrenia $ $ $.

Outlety sú nový obchod
Záchytné obchody môžu byť skvelými miestami na nájdenie lacných dekorácií a dokonalého oblečenia pre tie ošklivé svadobné párty, nehovoriac o zdrojoch pre jedinečné dary

Nikdy neplatíte celú cenu za darčekovú kartu
Priložte to pod úžasným dovolenkovým hackom: Nákup darčekových kariet online cez zľavu, ako je darčeková karta Granny alebo Cardpool, uľahčuje dať veľký rozpočet. Môžete buď dať darčekovú kartu, alebo ju použiť na zakúpenie osobných darčekov z vašich obľúbených predajní za zlomok ceny.

Správa v fľaši
“Moji priatelia a ja všetci darujeme, ale rok som bol vážne zlomený. Namiesto uvedenia darčekov na moju kreditnú kartu som si kúpil lacné vinobranie fliaš v supermarkete, potom som napísal poznámku o tom, ako veľmi milujem svojich priateľov. Zbalil som si poznámku, vložil som ju do fľaše a dal som ju von. Boli to veľké hity! “Hovorí používateľ na stránkach sociálnych médií. Bod: Dokonca aj keď nie ste kreatívny, darček na DIY je možný a môže mať veľký vplyv.

Preskočiť darčekové balenie
“Označenie na baliacom papieri a príslušenstve (pásky, luky atď.) Je v novembri najvyššie – čo je o 300% viac než rovnaké výrobky v polovici leta,”. obsahuje propagačné kódy medzi predajcami. “Namiesto toho, aby ste strácali peniaze na papieri, ktorý sa bude roztrhať, nechajte noviny na slnku a spojte balíky so zväzkovacím povrazom.